Ideas and inspirations
relaxing trips to the countryside

Zaplanuj weekendową wycieczkę na grzyby na Mazowszu

Guides / Opublikowano: 29-09-2019 08:44

Gdy nadchodzi sezon na zbieranie grzybów, pojawia się pytanie, gdzie najlepiej się udać, aby wycieczka była jak najbardziej owocna. Na brak terenów obfitujących w rozmaite gatunki nie mogą narzekać osoby mieszkające blisko Warszawy – na Mazowszu bowiem znajduje się mnóstwo przepięknych, bogatych w walory przyrodnicze miejsc, w których można liczyć na udane zbiory.

Nowości na Farmbnb! Wojtaszówka, Monasteria Agroturystyka i KASZUBY DOMKI

New on Farmbnb / Opublikowano: 28-08-2019 16:57

Do Farmbnb dołączyły ostatnio trzy wspaniałe obiekty: Wojtaszówka ze Śląska, Monasteria Agroturystyka z Warmii i Mazur oraz KASZUBY DOMKI z Pomorza.

Nowości na Farmbnb! Chillout-House, Baldachim, Willa nad Wkrą, TENDA sul FIUME, Miło Nam Villa Józefów i Domek Urocza

New on Farmbnb / Opublikowano: 11-08-2019 15:28

Do Farmbnb dołączyło kilka urzekających obiektów: leżące na Mazowszu Chillout-House, Baldachim, Willa nad Wkrą, Miło Nam Villa Józefów i Domek Urocza oraz TENDA sul FIUME z włoskiej Ligurii.

Nowości na Farmbnb! 3pokoje, Agroturystyka u Farmera i Kalinówka

New on Farmbnb / Opublikowano: 21-07-2019 15:27

Do Farmbnb dołączyły trzy nowe obiekty: 3pokoje z województwa lubelskiego oraz Agroturystyka u Farmera i Kalinówka z warmińsko-mazurskiego.

Nowości na Farmbnb! Mini Dworek, Morgi na Łebkach i Drewniany dom z pięknym widokiem

New on Farmbnb / Opublikowano: 15-07-2019 15:27

Do Farmbnb dołączyły trzy wyjątkowe obiekty: Mini Dworek z Mazowsza, Morgi na Łebkach ze Śląska i Drewniany dom z pięknym widokiem z Pomorza.

Nowości na Farmbnb! Chata w Górach, Baza Baranówka, Domki Wiosełko, Uroczysko Lubiaszów, Relaks na wodzie, Agroturystyka Dana, Willa nad Narwią oraz Reglówka

New on Farmbnb / Opublikowano: 07-07-2019 15:27

Do Farmbnb dołączyły kolejne wyjątkowe obiekty: Chata w Górach z Małopolski, Baza Baranówka, Domki Wiosełko, Relaks na wodzie, Willa nad Narwią i Reglówka z Mazowsza, Uroczysko Lubiaszów z województwa łódzkiego oraz Agroturystyka Dana z Pomorza.

Nowości na Farmbnb! Czajkowo, Wierzbowe Ranczo, Zacisze Leśne i Mirella Międzyzdroje

New on Farmbnb / Opublikowano: 30-06-2019 15:26

Do Farmbnb dołączyło kolejnych kilka obiektów: Czajkowo z Pomorza, Wierzbowe Ranczo z Mazowsza, Zacisze Leśne z województwa lubelskiego oraz Mirella Międzyzdroje z województwa zachodniopomorskiego.

Nowości na Farmbnb! Siedlisko 109, Stacja Bobrowa, Apartament Zielony Widok, Quinta Tavira, Chata Rycha, Dworek pod Wiechą i Dworek Galicyjski

New on Farmbnb / Opublikowano: 24-06-2019 11:16

Do Farmbnb dołączyło kilka malowniczych obiektów: Siedlisko 109 z Warmii i Mazur, Stacja Bobrowa z Podlasia, Apartament Zielony Widok z Podkarpacia, portugalska Quinta Tavira z regionu Algarve, Chata Rycha z Dolnego Śląska, Dworek pod Wiechą z Mazowsza oraz Dworek Galicyjski z Małopolski.

Nowości na Farmbnb! White Lake Willa oraz Dom Łowczego Gnoyna Park

New on Farmbnb / Opublikowano: 23-06-2019 15:25

Na Farmbnb pojawiły się dwa nowe obiekty: White Lake Willa i Dom Łowczego Gnoyna Park z Mazowsza.

Nowości na Farmbnb! Agroturystyka „U Idalii”, Agroturystyka „Pod Jaworem”, Chata Pod Strzechą, Agroturystyka Pod Gruszą i Holiday Farm Pure Poland

New on Farmbnb / Opublikowano: 14-05-2019 08:00

Do Farmbnb dołączyły kolejne wspaniałe obiekty: Agroturystyka „U Idalii” z Warmii i Mazur, Agroturystyka „Pod Jaworem” i Agroturystyka Pod Gruszą ze Śląska, Chata Pod Strzechą z kujawsko-pomorskiego oraz Holiday Farm Pure Poland z Dolnego Śląska.

Atrakcje i noclegi na Mazurach, czyli co warto zobaczyć i gdzie wypocząć na Warmii i Mazurach

Attractions / Opublikowano: 04-05-2019 16:11

Atrakcje Warmii i Mazur to nie tylko odpoczynek w malowniczych lasach czy na jeziorze. Warmia i Mazury to również ciekawy kierunek do zwiedzania, bowiem oprócz tysięcy jezior, parków i lasów mogą się poszczycić niesamowitymi zamkami krzyżackimi, ciekawymi zabytkami i innymi atrakcjami dla całej rodziny. Nie przez przypadek każdego roku Mazury odwiedza ponad milion osób, spragnionych wyciszenia ...

20 starych chat i dworów

Weekend ideas / Opublikowano: 04-05-2019 15:25

Planując urlop, nierzadko decydujemy się na nowoczesne miejsca noclegowe, kojarzące się przede wszystkim z luksusem, wygodą i wysokim standardem. Jest jednak spora grupa osób, która szuka czegoś więcej – pragnie oderwać się od tu i teraz, by przenieść się w przeszłość i poczuć klimat minionych lat. Wśród wartych uwagi agroturystyk nie brakuje starych, wiejskich chat czy dawnych dworów, idealnyc...

Nowości na Farmbnb! Dwór Muławki, Przystań rowerowa pod jodłami dwiema, Leśniczówka Willa Anna i Gościna u Maryny na Podhalu

New on Farmbnb / Opublikowano: 17-04-2019 11:57

Na Farmbnb pojawiły się nowe wspaniałe obiekty: Dwór Muławki i Przystań rowerowa pod jodłami dwiema z Warmii i Mazur, Leśniczówka Willa Anna z Dolnego Śląska oraz Gościna u Maryny na Podhalu w Małopolsce.

10 domków, które możesz wynająć w całości na wyjazdy z rodziną i przyjaciółmi!

Weekend ideas / Opublikowano: 16-04-2019 16:29

Szukasz miejsca na wypad z rodziną czy przyjaciółmi? Myślisz, gdzie pojechać na weekend? Zależy Ci na tym, żeby odpocząć z dala od świata? Móc się rozluźnić i nie przejmować tym, że ktoś będzie narzekał, że Twoje dzieciaki od rana tryskają energią, a przyjaciele wieczorami lubią śpiewać polskie rockowe piosenki? Nie musisz się krępować ani ograniczać! Wystarczy, że wynajmiesz cały domek bądź ap...

Nowości na Farmbnb! Dzikie Roztocze, Dom w Domu – Odpocznij dobrze, Lemon Cottage, Carob Cottage, Willa Górskie Zacisze i Gospodarstwo Agroturystyczne Żywe

New on Farmbnb / Opublikowano: 11-04-2019 16:10

Do Farmbnb dołączyły kolejne wspaniałe obiekty: Dzikie Roztocze z Lubelszczyzny, Dom w Domu – Odpocznij dobrze i Willa Górskie Zacisze z Dolnego Śląska, Lemon Cottage i Carob Cottage z portugalskiego regionu Algarve oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Żywe z Warmii i Mazur.

Nowości na Farmbnb! Sielanka, Agroturystyka Skarlinówka nad jeziorem, Tatra Mountain Yurts, Trzy Morza Apartamenty pod Trójmorskim Wierchem i Orange Cottage

New on Farmbnb / Opublikowano: 26-03-2019 10:51

Do Farmbnb dołączyły kolejne jedyne w swoim rodzaju obiekty: Sielanka z Pomorza, Agroturystyka Skarlinówka nad jeziorem z Warmii i Mazur, Tatra Mountain Yurts z Małopolski, Trzy Morza Apartamenty pod Trójmorskim Wierchem z Dolnego Śląska oraz Orange Cottage z portugalskiego regionu Algarve.

Nowości na Farmbnb! Mimi's Agroturystyka, Farma Albert Korzenie, Casa do Forno, Agroturystyka „Mruczyna”, Ekologiczna Agroturystyka Dzikie Stawy i Miodowa Kolonia

New on Farmbnb / Opublikowano: 16-03-2019 18:02

Do Farmbnb dołączyły kolejne wspaniałe obiekty: Mimi's Agroturystyka z Wielkopolski, Farma Albert Korzenie i Agroturystyka „Mruczyna” z Podkarpacia, Casa do Forno prosto z Portugalii, Ekologiczna Agroturystyka Dzikie Stawy z Warmii i Mazur oraz Miodowa Kolonia z Podlasia.

Nowości na Farmbnb! KWIECI – dom gościnny w Górach Izerskich i Ranczo Panderossa

New on Farmbnb / Opublikowano: 11-03-2019 12:57

Do Farmbnb dołączyły kolejne wyjątkowe obiekty: KWIECI – dom gościnny w Górach Izerskich z Dolnego Śląska oraz Ranczo Panderossa z województwa zachodniopomorskiego.

Nowości na Farmbnb! Willa Pod Błękitnym Koniem, Rak Villa, Dom w Lesie, The Lemon Tree Lodge, Dom na Wzgórzu, Apartament VINICO, Plutycze 6 i Dom Wczasowy „Pięciu Pomostów”

New on Farmbnb / Opublikowano: 05-03-2019 12:57

Do Farmbnb dołączyło mnóstwo nowych, interesujących obiektów – Willa Pod Błękitnym Koniem oraz Dom na Wzgórzu z Warmii i Mazur, Rak Villa prosto z Indii, Dom w Lesie z województwa lubelskiego, The Lemon Tree Lodge z Cypru, Apartament VINICO z Dolnego Śląska, Plutycze 6 z Podlasia oraz Dom Wczasowy „Pięciu Pomostów” z województwa zachodniopomorskiego.

Nowości na Farmbnb! Cichy Zakątek i Dom Ryglowy

New on Farmbnb / Opublikowano: 27-02-2019 16:48

Na Farmbnb pojawiły się kolejne wyjątkowe obiekty – Cichy Zakątek z Dolnego Śląska oraz Dom Ryglowy z województwa zachodniopomorskiego.

Atrakcje Dolnego Śląska: Góry Stołowe i noclegi

Attractions / Opublikowano: 08-02-2019 15:39

Czyste powietrze, rozległe płaszczyzny i szlaki dla każdego – tak w skrócie można by opisać Góry Stołowe, uznawane za jedno z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce i jedną z większych atrakcji Dolnego Śląska. Co sprawia, że Góry Stołowe są tak chętnie odwiedzane przez turystów? Popularność zawdzięczają przede wszystkim jedynej w swoim rodzaju rzeźbie skalnej, bogatej florze i faunie, a także...

Atrakcje Dolnego Śląska

Attractions / Opublikowano: 05-02-2019 22:10

Nie ma wątpliwości co do tego, że Dolny Śląsk jest jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Przyciąga turystów z kraju i zagranicy przede wszystkim dlatego, że odpowiada na potrzeby każdego. Spotkanie z naturą? Lekcja historii? A może rozrywka w gronie rodziny? Dolny Śląsk z pewnością nikogo nie zawiedzie!

Dla Gospodarzy: reklama i promocja pensjonatu lub agroturystyki

Guides / Opublikowano: 02-02-2019 21:09

Jeśli prowadzisz pensjonat lub agroturystykę i masz trudności z obłożeniem swojego obiektu, to ta seria postów jest dla Ciebie. Dowiesz się jaka reklama działa a na jaką lepiej nie tracić pieniędzy, czego goście szukają jadąc poza miasto oraz co zrobić aby mieć więcej klientów.

NOWOŚCI NA FARMBNB! ROŻNOWSKA CHATKA, POJEZIERZE DRAWSKIE – AGROTURYSTYKA GREANNA, DZIKI WSCHÓD I AGROTURYSTYKA STAJNIA TROJKA

New on Farmbnb / Opublikowano: 20-01-2019 21:25

Do Farmbnb dołączyły kolejne wspaniałe obiekty: Rożnowska Chatka z Małopolski, Pojezierze Drawskie – Agroturystyka Greanna oraz Dziki Wschód i Agroturystyka Stajnia Trojka z województwa lubelskiego.

Nowości na Farmbnb! Siedlisko Blizej Gwiazd i Ksiezycowka

New on Farmbnb / Opublikowano: 07-01-2019 19:44

Dzisiaj, do Farmbnb dołączyły dwa zupełnie nowe obiekty - Siedlisko Bliżej Gwiazd z Warmii i Mazur oraz Gospodarstwo Księżycówka z Małopolski.

10 agroturystyk z saunami i ruskimi baniami na chłodne wieczory

Weekend ideas / Opublikowano: 04-11-2018 13:17

Chłodne, a nawet mroźne wieczory nadchodzą coraz większymi krokami i wszystko wskazuje na to, że pozostaną już z nami na kilka ładnych miesięcy. Wychodzimy jednak z założenia, że każda pora roku ma swoje uroki... To przecież właśnie w zimie wygrzanie się w ciepłej saunie, ruskiej bani czy jacuzzi smakuje tak dobrze! Przygotowaliśmy więc dla Was zestawienie 10 przytulnych miejsc na jesienne i ...

15 SPRAWDZONYCH POMYSŁÓW NA JESIENNE DNI I WIECZORY. CZĘŚĆ 3

Guides / Opublikowano: 27-10-2018 14:36

Jesień może być piękna! Wracamy do Was z trzecią częścią naszych sprawdzonych pomysłów na jesienne dni i wieczory.

10 agroturystyk z kominkami na jesienne wieczory

Weekend ideas / Opublikowano: 12-10-2018 19:16

Wyobraźcie sobie ciepłe światło ognia, dźwięk trzaskających kawałków drewna, delikatnie migoczące iskry. Jesień spędzona przy kominku może stać się Waszym najprzyjemniejszym wspomnieniem w roku. Mamy dla Was zestawienie 10 miejsc, w których znajdziecie przytulny kącik przy kominku. Sprawdźcie sami! :)

15 SPRAWDZONYCH POMYSŁÓW NA JESIENNE DNI I WIECZORY. CZĘŚĆ 2

Guides / Opublikowano: 12-10-2018 08:53

Jesień może być piękna! Wracamy do Was z drugą częścią naszych sprawdzonych pomysłów na jesienne dni i wieczory.

15 sprawdzonych pomysłów na jesienne dni i wieczory. Część 1

Guides / Opublikowano: 30-09-2018 21:14

Jesień to pora roku, która na pierwszą myśl przywodzi wspomnienia pluchy, nudy, dni spędzonych w domu i weekendów nie zwiastujących żadnych nowych wrażeń. Dziś chcemy Wam pokazać, że wcale nie musi tak być! Przygotowaliśmy dla Was sprawdzone sposoby na to, jak odnaleźć radość w małych chwilach, które właśnie jesienią zaczynają smakować tak wyjątkowo. Nie dajcie się więc marazmowi i wykorzys...

Niezbędnik na górską wycieczkę. Jak spakować się jesienią w góry?

Guides / Opublikowano: 14-09-2018 13:32

Jesień to idealna pora, by wyruszyć na górski szlak. Udana wyprawa zależy nie tylko od miejsca, w które się udamy, ale także od naszego przygotowania do wycieczki. Idąc zdobywać szczyty spakujmy się tak, aby wyprawa przebiegła bez żadnych komplikacji. Sprawdź, co zabrać ze sobą, aby jesienna wędrówka górskimi szlakami była przyjemna i bezpieczna.

Grzybobranie - co musisz wiedzieć?

Guides / Opublikowano: 05-09-2018 14:04

Śpiew ptaków, zapach mokrego mchu oraz dźwięk łamanych pod stopami gałązek - to kwintesencja każdego grzybobrania. Sezon na zbiory uważamy za otwarty, o czym jednak pamiętać udając się na poszukiwania? W ekwipunku każdego, porządnego grzybiarza znaleźć powinny się: kurtka przeciwdeszczowa, nieprzemakalne buty, koszyk wiklinowy, nożyk oraz atlas z gatunkami grzybów. Sprawdź jak postępować w lesie!

Relaks na łonie natury – czy jeszcze to potrafię? Sposoby na udany wypoczynek dla każdego pracusia!

Guides / Opublikowano: 31-08-2018 14:00

Zgiełk codziennych spraw, zabieganie i nieustanne napięcie sprawiają, że czasem trudno się wyciszyć. Czy urlop na łonie natury to dobre rozwiązanie dla zestresowanego mieszczucha?

Podróż poślubna w agroturystycznym klimacie. Gdzie warto się udać?

Weekend ideas / Opublikowano: 23-08-2018 15:33

Urokliwe, romantyczne krajobrazy, pyszne, swojskie jedzenie i dużo prywatności – oto powody, dla których podróż poślubna w wiejskim gospodarstwie to strzał w dziesiątkę.

Wakacje z dzieckiem. 5 miejsc przyjaznych dla małych dzieci.

Guides / Opublikowano: 07-08-2018 11:52

Planując wakacyjny wyjazd stajemy przed koniecznością znalezienia odpowiedniego noclegu, miejsca, w którym miło, przyjemnie i wygodnie spędzimy czas urlopu. To szczególnie istotna decyzja w przypadku wakacji z maluchem - turystą wymagającym specjalnego traktowania.

Całodniowa wycieczka w terenie? Przygotuj swój ekwipunek!

Guides / Opublikowano: 11-07-2018 20:44

Zniewalający zapach mchu, kojąca zieleń oraz przyjemna integracja z naturą - tego oczekujemy wybierając się na wymarzony urlop. Chcąc aktywnie wypoczywać w ternie, warto uzbroić się w niezbędnik, który sprawdzi się w każdej sytuacji.